22 lutego 2015

Podstawy projektowania odzieży.

Próbuję sobie przypomnieć podstawy projektowania odzieży, nie rysowałam nic już ponad 3 lata. Do dyspozycji mam tylko ołówek twardy i ołówek miękki, Moje kredki i maszyna zostały w Krakowie :(
W technikum mieliśmy zajęcia z PODSTAW PROJEKTOWANIA ODZIEŻY, wiadomo nie każdemu musi przypasować. Co zrobić gdy się nie ma żadnych zdolności artystycznych jeśli chodzi o rysunek, np jak to było w moim przypadku.. Ale dzięki nauczycielowi, którego bardzo ciepło wspominam do dziś, krok po kroku udało mi się nauczyć rysować cokolwiek co przypomina sylwetkę. Porównując moje pierwsze rysunki a te którymi zakańczałam szkołę na prawdę można zobaczyć bardzo duży progres, wiele czasu upłynęło ale się udało i choć nie jest to dzieło sztuki to czuje że tego się nie zapomina i zawsze można udoskonalać to na bieżąco. Najważniejsze, żeby umieć przenieść (mniej więcej) na papier swoją wizję - to na prawdę wiele ułatwia :)

4 komentarze:

  1. Mnie się podobają,wizje masz ciekawe!Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajna strona! Powinnaś iść w kierunku szycia :) A przy okazji zapraszamy do http://pasmanteriaozdobna.pl/ Pozdrowienia!

    OdpowiedzUsuń
  3. nieźle ja nauczyłam się z ksiązek

    OdpowiedzUsuń